Categorieën
Acties

Bekijk onze nieuwste aanbiedingen en acties

Bekijk alle aanbiedingen
Microsoft specialist
Social Media
Volg ons voor het laatste nieuws
Image for product '� Equip 254316 Glasvezel patchkabel LC/SC 50/125µ 10m'

Equip 254316 Glasvezel patchkabel LC/SC 50/125µ 10m
(Kabels & accessoires /Overige kabels)

Artikel nr.: 21E254316


Kenmerken:
- Kabelspecificatie: I-VH 2 x 1 G.
- Multimode.
- Stekker: ceramic-ferrule.
- Mantel : halogeenvrij en LSOH.
- Kabelkleur: grijs (50mµ), oranje (62,5mµ).
- Apart verpakt in plastic zak.
- 10 St. in hardcoverbox.
- Elke kabel wordt geleverd met meet en testrapport.
Vendorcode254316
EAN code 4015867128459
Garantie 2 jaar, carry-in
Verpakking Retail box
Verpakking overdoos carton box
Kleur Zwart
Cable length10 m
Cabling diameter50mµ
CategoryNetworking cable
ColorOrange
Connector typeLc/sc
InterfaceLc
MaterialLsoh
Quantity per package10 st. in hardcoverbox
Type of cableFibre Optic

Op deze plaats verwijzen wij u naar diverse documenten, zoals handleidingen, datasheets (met uitgebreide specificaties), drivers & firmware, video overzicht e.d. Wij vermelden zoveel mogelijk links naar Nederlandstalige documenten, als die er niet zijn de Engelstalige.

Klik op de link(s) voor meer informatie.

Website fabrikant
Datasheet