Categorie├źn
Acties

Bekijk onze nieuwste aanbiedingen en acties

Bekijk alle aanbiedingen
Microsoft specialist
Lenovo notebooks
Social Media
Volg ons voor het laatste nieuws

LevelOne FNC-0103FX 100BASE-FX Multi-mode Fiber Optic PCI Card (ST)
(Netwerk producten/ Adapters)


Artikel nr.: 18L504160


Compliant with IEEE802.3 standard Fast Ethernet 100BASE-TX
2x ST (Multimode) jacks for TX/RX
50 or 62.5/125 optical fiber
Half duplex: 412m max. fiber length
Full duplex: 2000m max. fiber length
Transmission and speed: PCI-Bus, 100Mbps full or half duplex
Diagnostic LEDs for Link, Activity, Collision and FDX
Supports all current OS including Linux
Power consumption: 5V DC 2.0A