categorieƫn
Acties

Bekijk onze nieuwste aanbiedingen en acties

Bekijk alle aanbiedingen
Microsoft specialist

Levelone SFP-6541 10Gbps Single-mode BIDI SFP+ Transceiver, 40km, TX 1330nm / RX 1270nm
(Netwerk producten/ Switches & hubs)


Artikel nr.: 1059749


Key Features
Enkele vezelkoppeling in twee richtingen van 10Gbps
Supports Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI) voor eenvoudige statuscontrole
Compliantie met norm voor IEEE 802.3ae, 10GBase-LR, 10GBase-LW
Compatibel met SFP Multi-Sourcing Agreement (MSA) standaarden
Hot-swappable levert non-stop service
Compliantie met RoHS en zonder lood

Package Contents
SFP-6541
Quick Installation Guide