categorie├źn
Acties

Bekijk onze nieuwste aanbiedingen en acties

Bekijk alle aanbiedingen
Microsoft specialist

Levelone SFP-6441 10Gbps Single-mode BIDI SFP+ Transceiver, 40km, TX 1270nm / RX 1330nm
(Netwerk producten/ Switches & hubs)


Artikel nr.: 1059748


Er is geen uitgebreide omschrijving beschikbaar voor dit artikel.