categorieën
Acties

Bekijk onze nieuwste aanbiedingen en acties

Bekijk alle aanbiedingen
Microsoft specialist
Social Media
Volg ons voor het laatste nieuws

Equip 25555617MTP/MTP Multi Mode Trunk Fiber Patch Cord [OM4, 50/125mµ, 32.4 Gbps, 10m]
(Kabels & accessoires/ Netwerk fiber optic kabels)


Artikel nr.: 1059678


The equip® MTP/MTP Trunk Fiber Patch Cord OM4 is a pre-terminated optical fiber cabling system, specifically designed to satisfy the increasing demand for high bandwidth and high density in data center network and enterprise building application.