Categorie├źn
Acties

Bekijk onze nieuwste aanbiedingen en acties

Bekijk alle aanbiedingen
Microsoft specialist
Lenovo notebooks
Social Media
Volg ons voor het laatste nieuws
Image for product 'Equip 25558307 MPO/LC Trunk Fiber Patch Cord [OM4, M/M, 3M]'

Equip 25558307 MPO/LC Trunk Fiber Patch Cord [OM4, M/M, 3M]
(Kabels & accessoires/ Netwerk fiber optic kabels)

Artikel nr.: 1056959


Er is geen uitgebreide omschrijving beschikbaar voor dit artikel.
Vendorcode 25558307
EAN code 4015867193242
Garantie 2 jaar, Carry-In Qwerty
Verpakking Retail box
Verpakking overdoos carton box

COMPATIBILITY

Category
Networking Patch Cord
 

Op deze plaats verwijzen wij u naar diverse documenten, zoals handleidingen, datasheets (met uitgebreide specificaties), drivers & firmware, video overzicht e.d. Wij vermelden zoveel mogelijk links naar Nederlandstalige documenten, als die er niet zijn de Engelstalige.

Klik op de link(s) voor meer informatie.

Website fabrikant
Equip Youtube channel