Categorieën
Acties

Bekijk onze nieuwste aanbiedingen en acties

Bekijk alle aanbiedingen
Microsoft specialist
Lenovo notebooks
Social Media
Volg ons voor het laatste nieuws
Image for product 'Equip 255540 Fiber Optic Patch Cord [HF, LC/ST, 50/125u, 35m]'

Equip 255540 Fiber Optic Patch Cord [HF, LC/ST, 50/125u, 35m]
(Kabels & accessoires/ Netwerk fiber optic kabels)

Artikel nr.: 1056958


Kenmerken:
- Kabelspecificatie: I-VH 2 x 1 G.
- Multimode.
- Stekker: ceramic-ferrule.
- Mantel : halogeenvrij en LSOH.
- Kabelkleur: grijs (50mµ), oranje (62,5mµ).
- Apart verpakt in plastic zak.
- 10 St. in hardcoverbox.
- Elke kabel wordt geleverd met meet en testrapport.