Categorieën
Acties

Bekijk onze nieuwste aanbiedingen en acties

Bekijk alle aanbiedingen
Microsoft specialist
Lenovo notebooks
Social Media
Volg ons voor het laatste nieuws
Image for product 'Equip 255540 Fiber Optic Patch Cord [HF, LC/ST, 50/125u, 35m]'

Equip 255540 Fiber Optic Patch Cord [HF, LC/ST, 50/125u, 35m]
(Kabels & accessoires/ Netwerk fiber optic kabels)

Artikel nr.: 1056958


Kenmerken:
- Kabelspecificatie: I-VH 2 x 1 G.
- Multimode.
- Stekker: ceramic-ferrule.
- Mantel : halogeenvrij en LSOH.
- Kabelkleur: grijs (50mµ), oranje (62,5mµ).
- Apart verpakt in plastic zak.
- 10 St. in hardcoverbox.
- Elke kabel wordt geleverd met meet en testrapport.
Vendorcode 255540
EAN code 4015867198438
Garantie 2 jaar, Carry-In Qwerty
Verpakking 30/ retail box
Verpakking overdoos carton box
Kleur Oranje

COMPATIBILITY

Category
Networking Patch Cord
 

CONNECTIVITY

Interface
LC
Interface #2
ST
 

NETWORK

Fiber type
Multi-mode
 

OTHERS

Cladding diameter
50/125u
 

PROPERTIES

Cable length
35 m
Color
Orange
Low Smoke Zero Halogen material (LSOH)
Yes
 

Op deze plaats verwijzen wij u naar diverse documenten, zoals handleidingen, datasheets (met uitgebreide specificaties), drivers & firmware, video overzicht e.d. Wij vermelden zoveel mogelijk links naar Nederlandstalige documenten, als die er niet zijn de Engelstalige.

Klik op de link(s) voor meer informatie.

Website fabrikant
Equip Youtube channel