Categorie├źn
Acties

Bekijk onze nieuwste aanbiedingen en acties

Bekijk alle aanbiedingen
Microsoft specialist
Lenovo notebooks
Social Media
Volg ons voor het laatste nieuws
Image for product 'Equip 255520 Fiber Optic Patch Cord [HF, LC/ST, 50/125u, 30m]'

Equip 255520 Fiber Optic Patch Cord [HF, LC/ST, 50/125u, 30m]
(Kabels & accessoires/ Netwerk fiber optic kabels)

Artikel nr.: 1056957


Multi Mode, Duplex
Connector: Ceramic-ferrule
Cladding: Low smoke and zero halogen
Cable spec: I-VH 2 x 1G
OM3= 50/125m╬╝
Cable jacket color: Turtuoise
Each cable includes a measure protocol

Vendorcode 255520
EAN code 4015867187685
Garantie 2 jaar, Carry-In Qwerty
Verpakking 30/ retail box
Verpakking overdoos carton box

COMPATIBILITY

Category
Networking Patch Cord
 

CONNECTIVITY

Interface #1
ST
Interface #2
LC
 

NETWORK

Fibre type
Multi-mode
 

PROPERTIES

Low Smoke Zero Halogen material (LSOH)
Yes
Material (Connector)
Ceramic-ferrule
 

Op deze plaats verwijzen wij u naar diverse documenten, zoals handleidingen, datasheets (met uitgebreide specificaties), drivers & firmware, video overzicht e.d. Wij vermelden zoveel mogelijk links naar Nederlandstalige documenten, als die er niet zijn de Engelstalige.

Klik op de link(s) voor meer informatie.

Website fabrikant
Equip Youtube channel