Categorie├źn
Acties

Bekijk onze nieuwste aanbiedingen en acties

Bekijk alle aanbiedingen
Microsoft specialist
Lenovo notebooks
Social Media
Volg ons voor het laatste nieuws
Image for product 'Equip 255520 Fiber Optic Patch Cord [HF, LC/ST, 50/125u, 30m]'

Equip 255520 Fiber Optic Patch Cord [HF, LC/ST, 50/125u, 30m]
(Kabels & accessoires/ Netwerk fiber optic kabels)

Artikel nr.: 1056957


Multi Mode, Duplex
Connector: Ceramic-ferrule
Cladding: Low smoke and zero halogen
Cable spec: I-VH 2 x 1G
OM3= 50/125m╬╝
Cable jacket color: Turtuoise
Each cable includes a measure protocol