Categorieën
Acties

Bekijk onze nieuwste aanbiedingen en acties

Bekijk alle aanbiedingen
Microsoft specialist
Lenovo notebooks
Social Media
Volg ons voor het laatste nieuws
Image for product 'Equip 254238 Duplex Jumper [LC/ST, OS2, LSOH, 9/125µ, M/M, 20m, Yellow]'

Equip 254238 Duplex Jumper [LC/ST, OS2, LSOH, 9/125µ, M/M, 20m, Yellow]
(Kabels & accessoires/ Netwerk fiber optic kabels)

Artikel nr.: 1056953


LC / ST connection
Connector: ceramic-ferrule
Cladding: low smoke and zero halogen
Cable specification: I-VH 2 x 1E (singlemode) / I-VH 2 x 1G (multimode)
Each cable packed with measure protocol
REACH compliance