Categorieën
Acties

Bekijk onze nieuwste aanbiedingen en acties

Bekijk alle aanbiedingen
Microsoft specialist
Lenovo notebooks
Social Media
Volg ons voor het laatste nieuws
Image for product 'Equip 254237 Duplex Jumper [LC/ST, OS2, 9/125µ, LSOH, M/M, 15m, Yellow]'

Equip 254237 Duplex Jumper [LC/ST, OS2, 9/125µ, LSOH, M/M, 15m, Yellow]
(Kabels & accessoires/ Netwerk fiber optic kabels)

Artikel nr.: 1056952


- LC / ST connection
- Connector: ceramic-ferrule
- Cladding: low smoke and zero halogen
- Cable specification: I-VH 2 x 1E (singlemode) / I-VH 2 x 1G (multimode)
- Each cable packed with measure protocol
- REACH compliance
Vendorcode 254237
EAN code 4015867178287
Garantie 2 jaar / 2 Years, Carry-In Qwerty
Verpakking 1/ retail box
Verpakking overdoos carton box
Kleur Oranje

CERTIFICATION

REACH compliance
Yes
 

COMPATIBILITY

Category
Networking jumper
 

CONNECTIVITY

Connector #1
LC
Connector #2
ST
Connector type
Male/Male
 

NETWORK

Fiber optic type
OS2
Fibre type
Multi-mode
 

PROPERTIES

Cable length
15 m
Color
Yellow
Diameter (Cladding)
125 µm
Diameter (Core)
9 µm
Halogen free
Yes
Material (Jacket)
Low smoke zero halogen (LSZH)
 

Op deze plaats verwijzen wij u naar diverse documenten, zoals handleidingen, datasheets (met uitgebreide specificaties), drivers & firmware, video overzicht e.d. Wij vermelden zoveel mogelijk links naar Nederlandstalige documenten, als die er niet zijn de Engelstalige.

Klik op de link(s) voor meer informatie.

Website fabrikant
Equip Youtube channel