Categorieën
Acties

Bekijk onze nieuwste aanbiedingen en acties

Bekijk alle aanbiedingen
Microsoft specialist
Social Media
Volg ons voor het laatste nieuws
Image for product 'Equip 255323 Fibre Optic Patchc. SC/SC 50/125μ 3,0m turquoise, LSOH, OM3'

Equip 255323 Fibre Optic Patchc. SC/SC 50/125μ 3,0m turquoise, LSOH, OM3
(Kabels & accessoires /Netwerk fibre optic kabels)

Artikel nr.: 1044163


The equip®Fiber Optic Patch Cord is made of superior materials to ensure an insertion loss, return loss, and endface geometry connection. The Fiber Optic Patch Cord series comes with a comprehensive collection of lengths and connectors to fulfill your demand for the deployment.

- Supports 10 Gigabit Ethernet transmission rate
- Multi-mode, duplex
- Connector: ceramic-ferrule
- Cladding: low smoke and zero halogen
- Cable spec: I-VH 2 x 1G
- Cable jacket color: turquoise
- Each cable includes a measure protocol
- OM3 = 50/125mμ
Vendorcode255323
EAN code 4015867162422
Garantie 2 jaar, carry-in
Verpakking Retail box
Verpakking overdoos carton box
Kleur Zwart
Cable diameter125 µm
Cable length3 m
Cabling diameter50/125ì
CategoryNetworking cable
ColorTurquoise
Connector typeSc/sc
Core diameter62.5 µm
FeaturesLsoh, om3
InterfaceSc
Interface #1LC
Interface #2LC
MaterialLsoh
Type connectorMale/Male
Type of cableFibre optic

Op deze plaats verwijzen wij u naar diverse documenten, zoals handleidingen, datasheets (met uitgebreide specificaties), drivers & firmware, video overzicht e.d. Wij vermelden zoveel mogelijk links naar Nederlandstalige documenten, als die er niet zijn de Engelstalige.

Klik op de link(s) voor meer informatie.

Website fabrikant