Categorieën
Acties

Bekijk onze nieuwste aanbiedingen en acties

Bekijk alle aanbiedingen
Microsoft specialist
Social Media
Volg ons voor het laatste nieuws
Image for product 'Equip 156140 SC-Duplex Multimode Adapter w. metal sleeve'

Equip 156140 SC-Duplex Multimode Adapter w. metal sleeve
(Kabels & accessoires /Accessoires)

Artikel nr.: 1044081


The equip® Fiber Optic Adapter/Coupler is the optimal solution when you need to bridge two fiber patch cables together. This product is able to mount on the patch panel and thus you can install it with the existed cabling system sturdily. Moreover, the dust-free cap protects the connection from damage and thus enhance the durability.

- Standard adapter for panels and outlets
- Suitable for multimode connection
- Phosphor bronze sleeve
- Snap-in or thread type
- Built with dust-free cap
Vendorcode156140
EAN code 4015867451199
Garantie 2 jaar, carry-in
Verpakking Retail box
Verpakking overdoos carton box
Kleur Zwart
CategoryNetworking cable
ColorBlue
InterfaceSc
Interface #1SC
Interface #2SC
Type connectorFemale/Female
Type of cableFibre optic

Op deze plaats verwijzen wij u naar diverse documenten, zoals handleidingen, datasheets (met uitgebreide specificaties), drivers & firmware, video overzicht e.d. Wij vermelden zoveel mogelijk links naar Nederlandstalige documenten, als die er niet zijn de Engelstalige.

Klik op de link(s) voor meer informatie.

Website fabrikant