Categorie├źn
Acties

Bekijk onze nieuwste aanbiedingen en acties

Bekijk alle aanbiedingen
Microsoft specialist
Social Media
Volg ons voor het laatste nieuws
Image for product 'LevelOne SFP-7321 155 Mbs BIDI, (SM 20km 1310/1550),Simplex LC'
Image for product 'LevelOne SFP-7321 155 Mbs BIDI, (SM 20km 1310/1550),Simplex LC' Image for product 'LevelOne SFP-7321 155 Mbs BIDI, (SM 20km 1310/1550),Simplex LC' Image for product 'LevelOne SFP-7321 155 Mbs BIDI, (SM 20km 1310/1550),Simplex LC' Image for product 'LevelOne SFP-7321 155 Mbs BIDI, (SM 20km 1310/1550),Simplex LC' Image for product 'LevelOne SFP-7321 155 Mbs BIDI, (SM 20km 1310/1550),Simplex LC' 

LevelOne SFP-7321 155 Mbs BIDI, (SM 20km 1310/1550),Simplex LC
(USB & firewire /USB converters)

Artikel nr.: 1045775


Levelone SFP-7321 155 Mbs BIDI, (SM 20km 1310/1550),Simplex LC

155 Mbs BIDI, (SM 20km 1310/1550),Simplex LC

VendorcodeSFP-7321
EAN code 4015867154731
Garantie 2 jaar, carry-in
Verpakking 1/ retail box
Verpakking overdoos 1/ carton box

Op deze plaats verwijzen wij u naar diverse documenten, zoals handleidingen, datasheets (met uitgebreide specificaties), drivers & firmware, video overzicht e.d. Wij vermelden zoveel mogelijk links naar Nederlandstalige documenten, als die er niet zijn de Engelstalige.

Klik op de link(s) voor meer informatie.

Website fabrikant
Datasheet