Categorieën
Acties

Bekijk onze nieuwste aanbiedingen en acties

Bekijk alle aanbiedingen
Microsoft specialist
Social Media
Volg ons voor het laatste nieuws
Image for product 'Equip 254426 Fibre Optic Patchc. LC/LC 62,5/125μ 10,0m orange, LSOH'

Equip 254426 Fibre Optic Patchc. LC/LC 62,5/125μ 10,0m orange, LSOH
(Kabels & accessoires /Netwerk fibre optic kabels)

Artikel nr.: 1044093


Equip 254426 Fibre Optic Patchc. LC/LC 62,5/125μ 10,0m orange, LSOH

LC/LC Optical Fiber Patch Cord

- LC / LC connection
- connector: ceramic-ferrule
- cladding: low smoke and zero halogen
- cable specification: I-VH 2 x 1E
- (singlemode) / I-VH 2 x 1G (multimode)
- each cable packed with measure protocol
- REACH compliance
Vendorcode254426
EAN code 4015867132814
Garantie 2 jaar, carry-in
Verpakking 1/ retail box
Verpakking overdoos 15/ carton box
Cable diameter125 µm
Cable length10 m
CategoryNetworking cable
ColorOrange
Connector typeLc/lc
Core diameter62.5 µm
FeaturesOm2
InterfaceLc
Interface #1LC
Interface #2LC
MaterialLsoh
Type connectorMale/Male
Type of cableFibre optic

Op deze plaats verwijzen wij u naar diverse documenten, zoals handleidingen, datasheets (met uitgebreide specificaties), drivers & firmware, video overzicht e.d. Wij vermelden zoveel mogelijk links naar Nederlandstalige documenten, als die er niet zijn de Engelstalige.

Klik op de link(s) voor meer informatie.

Website fabrikant