Categorie├źn
Acties

Bekijk onze nieuwste aanbiedingen en acties

Bekijk alle aanbiedingen
Microsoft specialist
Social Media
Volg ons voor het laatste nieuws
Image for product 'Equip 156140 SC-Duplex Multimode Adapter w. metal sleeve'

Equip 156140 SC-Duplex Multimode Adapter w. metal sleeve
(Kabels & accessoires /Accessoires)

Artikel nr.: 1044081


Equip 156140 SC-Duplex Multimode Adapter w. metal sleeve

Key Features

- standard adapter for panels and outlets
- suitable for multimode connection
- phosphor bronze sleeve
- snap-in or thread type
- metal sleeve
Vendorcode156140
EAN code 4015867451199
Garantie 2 jaar, carry-in
Bruto gewicht 0.01 kg
Verpakking 1/ retail box
Verpakking overdoos 500/ carton box
CategoryNetworking cable
ColorBlue
InterfaceSc
Interface #1SC
Interface #2SC
Type connectorFemale/Female
Type of cableFibre optic

Op deze plaats verwijzen wij u naar diverse documenten, zoals handleidingen, datasheets (met uitgebreide specificaties), drivers & firmware, video overzicht e.d. Wij vermelden zoveel mogelijk links naar Nederlandstalige documenten, als die er niet zijn de Engelstalige.

Klik op de link(s) voor meer informatie.

Website fabrikant